Unikalūs gaminiai

  • pakuočių dizainas

Susisiekite dėl šios paslaugos

Pramoninių gaminių bei pakuočių kūrimas – įdomus ir įgūdžių reikalaujantis procesas. Reikia atsižvelgti į daugybę įvairių faktorių, žinoti technologijas, paisyti ergonomikos dėsnių, jausti  mados ir stiliaus tendencijas.

Mes tai mokame. Mes tai darome. Mes žinome, ką darome.

Pakuočių kūrimas neatsiejamas nuo naujausių technologijų. Mes sekame naujienas, žinome galimybes, todėl Jūsų pakuotės dizainas mums bus maloni ir kūrybiška užduotis su puikiu rezultatu.

Pakuočių kūrimas taip pat neatsiejamas nuo ergonomikos mokslo. Juk norisi, kad Jūsų produktas būtų malonus kliento akiai, o paėmus į ranką, priglustų kaip tam sukurtas? Mes turime reikalingas žinias, taigi Jūsų pakuotės dizainas, patikėtas mums, bus apgalvotas ir pagrįstas.

Pakuočių kūrimas, žinoma, neatsiejamas ir nuo šiuolaikinių stiliaus tendencijų. O kas geriau žinos jas nei mūsų kūrybingieji dizaineriai? Jūsų pakuotės dizainas, atsižvelgiant į mados ir stiliaus tendencijas jiems tarsi skanus saldainis. Jūs tik pasakykite ką, o mes tai Jums įpakuosime vadovaudamiesi visais estetiniais pojūčiais.

Prie specialiai Jūsų produktui sukurtos pakuotės, žinoma, pritaikysime ir puikiai derančią etiketę. Pažadame, kad šią pakuotės sudedamaja dalimi rūpinsimės taip pat atidžiai kaip ir pačia pakuote. Juk dažnas klientas pirkinį renkasi ne tik dėl estetiškos pakuotės, bet ir dėl subtiliai tinkančios etiketės. Na o etiketės mes kuriame jau labai ilgai. Turime neišsenkantį šulinį kūrybinių idėjų ir didžiulį patirties bagažą.

Pakuočių gamyba pasižymi kitomis užduotimis, tačiau nėra tokios užduoties, kurios mes neišspręstume. Pakuotės dizainas pats pasufleruoja sprendimą pakuotės gamybai. Gvildenti šiuos galvosūkius – mūsų mėgstamiausias užsiėmimas. Būtent todėl patikėkite savo pakuočių gamybą mums – mes žinome, ką darome. Tiesiog ateikite arba paskambinkite mums, papasakokite mums apie savo produktą ir mes jį įpakuosime. Jūsų pakuočių gamybai pasiūlysime geriausią variantą vizualiai, techniškai ir, žinoma, finansiškai