Reklama ant automobilių

  • reklama ant automobilių

Susisiekite dėl šios paslaugos

TRANSPORTO PRIEMONIŲ REKLAMOS, LIPDUKAI

Reklama ant transporto – mūsų įmonės stiprioji pusė.

Gaminame auto reklamas ant bet kokio pobūdžio transporto priemonių: lengvųjų automobilių, motociklų, mikroautobusų, autobusų, sunkvežimių, net ir lėktuvų ar laivų!

Taip pat, klijuojame aukštos kokybės dekoratyvinius lipdukus, suteiksiančius jūsų transporto priemonei išskirtinumą bei grožį važinėjant keliuose.

KOKYBIŠKI AUTOMOBILIŲ REKLAMOS IR DEKORACIJŲ SPRENDIMAI

Mūsų komanda pasižymi ilgamete reklaminio turinio klijavimo patirtimi ir ji yra pasiruošusi įvykdyti bet kokią  paskirtą transporto reklamos užduotį.

Naudodamiesi itin aukštos klasės lipniosiomis plėvelėmis, galime dekoruoti visą arba dalį Jūsų automobilio fotovaizdu. Šie lipdukai automobiliams gali išsiskirti įdomiu savo dizainu arba netgi pakeisti viso Jūsų automobilio spalvą.

VISADA AIŠKŪS DARBŲ ATLIKIMO TERMINAI

Kreipsitės į mus – neaiÅ¡kumų dėl laiko nebus.

Mes vertiname kiekvieną savo klientą, nes žinome, kad be operatyvių ir kokybiškų sprendimų, mes juos prarasime.

Pagal kliento poreikius, automobilį reklaminiu turiniu ar dekoracija apklijuojame per 1-8 valandas.

Specializuoto dizaino ir pilno dengimo automobiliai gali būti klijuojami iki 3 darbo dienų.

Automobiliams pritaikome individualų dizainą pagal automobilio formas ir kliento poreikius, dizaino darbai užtrunka nuo 3 iki 6 dienų.

DARBŲ ATLIKIMO VIETA – PAGAL KLIENTO PAGEIDAVIMUS

Mūsų įmonė yra įsikūrusi savo patalpose Venslaviškio g. 11, Panevėžyje kur ir atliekame nemažą dalį savo darbų, tačiau, klientui pageidavus, nedelsiant galime atvykti į bet kurį Lietuvos miestą.

Tikime, jog tik būdami mobilūs ir turėdami norą nuolatos atsižvelgti į kliento pageidavimus, galime tikėtis sekmės.

Žemiau galite pasižiūrėti mūsų veiklos vaizdo įrašą.

KODĖL TURĖČIAU RINKTIS TRANSPORTO REKLAMAS?

Reklama ant automobilių yra viena efektyviausių šiuolaikinės reklamos rūšių. Tai – mobili reklama. Ji nestovi vietoje. Jūsų klientą ji gali pasiekti net ir pačiuose tolimiausiuose ir netikėčiausiuose kampeliuose. Kad ir kokių įdomių pomėgių turėtų Jūsų klientas, reklamą ant automobilio ar kitos transporto priemonės jis gali pamatyti visur.

Siūlome išnaudoti visas galimybes įtikinančiai jūsų verslo reklamai. Automobilių apklijavimas turi būti atliktas profesionaliai, atsižvelgiant ne tik į oro sąlygas, bet ir maršrutus, kuriais automobilis važinėja bei, žinoma, tikslą, kurį turi pasiekti Jūsų reklama.

Reklamos ant transporto srityje turime didžiulę patirtį, taip, kad galime save vadinti šios srities ekspertais. Bendradarbiaudami su sunkvežimių kėbulų gamintojais, esame užklijavę reklamą ant automobilių daugiau nei 7000-iams kėbulų – apie 20 ha reklaminio ploto, kuris prilygsta 27 futbolo aikštėms! Oho!

REKLAMOS ORIGINALUMAS

Pas mus gimusi reklama ant jūsų automobilių kalbės pati už save. Ir kalbės Jūsų klientui suprantama kalba. Lipdukus automobiliams gauname iš patikimų ir ilgamečių partnerių, todėl dėl galime užtikrinti savo paslaugų. Tiesiog susisiekite su mumis ir papasakokite savo reklamos ant automobilio idėją. Mes pasiūlysime geriausią variantą vizualiai, techniškai ir, žinoma, finansiškai.

MŪSŲ KONTAKTAI

REKLAMINIAI TENTAI

REKLAMOS DIZAINO PASLAUGOS