Iškabos

  • reklaminės iškabos

Susisiekite dėl šios paslaugos

REKLAMINIŲ IŠKABŲ GAMYBA

Iškabos turi sudominti ir intriguoti Jūsų klientą. Reklaminės iškabos sudaro pirmąjį įspūdį ir primena klientui užsukti dar kartą. Iškabos turi kviesti užeiti. Būtent tokią iškaba mes Jums ir parūpinsime! Reklaminės iškabos projektavimo metu, mums svarbu, kad ji ne tik informuotų, bet ir derėtų prie Jūsų pastato.

KŪRYBA

Kūrybingai padarytos iškabos dažnai pagerina fasado vaizdą, suteikia jam išbaigtumo. Tokia iškaba tiesiog glosto akį, todėl atlieka savo funkciją – kviečia Jūsų klientą užsukti pasidairyti pas Jus, o po to dar ir dar kartą užsukti. Jau daugiau nei dešimt metų projektuojame ir gaminame iškabas įvairioms įstaigoms. Žinome, kaip parinkti tinkamus akcentus, spalvas, kaip suintriguoti klientą ir atkreipti jo dėmesį. Reklaminė iškaba – ne tik informacijos šaltinis. Tai – pirmasis įspūdis, dizaino visuma, kviečianti pasidomėti: “O kas gi toliau?”

PSICHOLOGIJA

Tai netgi psichologija, paskatinanti klientą ieškoti būtent to, ką Jūs siūlote, o paskui kviečianti sugrįžti dar ir dar kartą. Gera iškaba atlieka visas šias funkcijas. Mes Jums padarysime gerą iškabą! Reklaminės iškabos gali būti labai įvairios. Pradedant nuo paprastos – bet ne prastos – iškabos lentelės su reikalinga informacija, ir baigiant ryškiai apšviesta, intiguojančia bei ilgai įsimenančia iškaba (šviečianti reklama). Pagal Jūsų poreikius ir aplinką mes pasiūlysime Jums patį geriausią variantą.

MŪSŲ PASIŪLYMAS JUS MALONIAI NUSTEBINS

Tiesiog, ateikite arba paskambinkite mums ir išsirinkite, kokios iškabos jums reikia. Mes pasiūlysime Jums geriausią variantą vizualiai, techniškai ir,  žinoma, finansiškai. Jūsų patogumui norime priminti, kad net mažiausios iškabos lentelės turi būti derinamos su miesto architektais. Jei nenorite gaišti laiko iškabos derinimui – patikėkite tai mums. Iškabos derinimas reikalauja laiko, taigi planuokite, kad darbai gali trukti nuo 2 dienų iki 2 savaičių ilgiau.

MŪSŲ KONTAKTAI

ŠVIEČIANTI REKLAMA

REKLAMINIAI STOVAI

REKLAMINIAI TENTAI