Skrajutės ir lankstinukai

 • skraijucių gamyba

SKRAJUČIŲ IR LANKSTINUKŲ GAMYBA VISOJE LIETUVOJE

Nors skrajutės – viena iš labiausiai erzinančių reklamos sričių, tuo pačiu ji yra ir viena iš pačių efektyviausių reklamų.

Tai tiesiai į rankas, su šypsena įteikta informacija. Kas gali būti geriau? Kas gali būti įtikinamiau?

Žinoma, tokio pobūdžio reklama savo tikslą pasieks tik tokiu atveju, jeigu Jūsų skrajutės bus išskirtinės. Jei norite, kad potencialūs klientai jūsų skelbimu susidomėtų, rinkitės mus ir mes tokią padarysime..

Kokia turi būti reklaminė skrajutė?

Skrajučių gamyba turi būti gerai apgalvota. Ir ne tik dėl jos išskirtinumo ar originalumo. Šiai spaudinių rūšiai aktuali kaina, todėl siūlome reklamines skrajutes spalvotais viršeliais ir nespalvotais vidiniais lapais.

Mes apgalvosime visus skrajučių gamybos klausimus už Jus ir pasiūlysime Jums patį tinkamiausią variantą. Jei Jūsų reklaminės skrajutės turi talpinti daug informacijos, jos gali būti susegtos sąsagomis, surištos spirale arba klijuotais viršeliais.

Viskas priklauso nuo Jūsų norų ir šiai reklamos sričiai keliamų tikslų.

Populiariausias produktas – skrajučių gamyba a5 formatu

A5 skrajutes formatas

Savo klientams siūlome ir pačią populiariausią bei patogiausią reklaminių lankstinukų formą – nedidelė ir optimali reklama a5 dydžio lape.

Pagrindinis jos privalumas – patogumas.

Čia surašoma esminė informacija, logotipai ir paveiksliukai, o formatas leidžia tokias skrajutes gaminti didesniais kiekiais, jos neužima daug vietos kai jei jas gauna potencialus klientas.

Spauskite čia norėdami susiekti su mumis ir sužinoti plačiau apie siūlomas kainas.

Reklaminės skrajučių kaštus lemiantys faktoriai:

Lankstinukų kainos priklauso nuo kelių esminių faktorių:

 • Formatas – savaime aišku, jog skrajutės kaina didės esant didesniam formatui, kuriam reikia didesnio kiekio resursų pagaminti. Populiariausias ir dažniausiai sutinkamas lankstinuko formatas – skrajutės a5 dydžio lapuose.
  Tai – nedidelis, patogus, kišeninio kalendoriaus dydžio matmenų lapelis kuriame talpinama svarbiausia informacija. Pasirūpinkite ja, o mes jums sukursime tobuliausią lankstinuką.
 • Informacijos kiekis – jeigu manote, jog lankstinuko gamybai yra būtinas didelis kiekis teksto bei paveiksliukų, mūsų įmonė siūlo ir lankstinukus sujungtus segtukais, surištos spirale arba ryškiu, klijuotu viršeliu.
  Tokios skrajutės bus brangesnės, kadangi reikės daugiau resursų, apjungti informacijai į vieną bendrą visumą.
 • Spalvos – žinoma, galite rinktis tarp spalvotų ir nespalvotų skrajučių. Nespalvotų skrajučių maketavimas, nors ir yra ekonomiškesnis variantas kuriant lankstinukus, nedaro tokio pat efekto kaip ryškios ir išskirtinės spalvos. Todėl tai dažnai gali reikšti mažesnį reklamos sėkmę.

Bendras mūsų ir jūsų tikslas – jūsų įmonės reklaminė sėkmė

Jei reklaminė skrajutė sugeba bent sudominti klientą – Jūs jau laimėjote.  Mes jums tokią sukursime ir atspausdinsime. Mes – žinome, ką darome.

Tikime, kad sėkmės galima pasiekti tik atkakliai bendradarbiaujant su savo klientais. Visu skrajučių kūrimo etapu galėsite dalyvauti ir domėtis kūrybiniu procesu

Mūsų sprendimai paremti šiomis vertybėmis:

 • Naujausios technologijos – mūsų turima įranga įgalina darbus atlikti operatyviai ir kokybiškai, todėl Jūsų skrajučių gamyba mums bus ne tik ne sudėtingas, tačiau ir malonus procesas.
 • Ilgametė patirtis – Būtent todėl patikėkite savo skrajučių spausdinimą mums – mes žinome, ką darome.
 • Išklausome savo klientų, tik poto veikiame – Susisiekite su mumis, papasakokite  savo idėją, o mes Jums sukursime Jums tokią skrajutę, kuri sudomins paprastą praeivį ir pavers jį Jūsų klientu.
  Tai bus geriausias skrajučių gamybos variantas tiek vizualiai, tiek techniškai ir, žinoma, finansiškai.

 

MŪSŲ KONTAKTAI

DIZAINO PASLAUGOS

LANKSTINUKŲ GAMYBA

SIENINIAI KALENDORIAI