Šviečianti reklama

  • Šviečianti ir Vizualinė Reklama

Susisiekite dėl šios paslaugos

O jeigu Jūsų reklama dar ir šviestų?

Klientai ją tiesiog matytų kaip kelrodę žvaigždę tamsoje.

Argi ne toks yra Jūsų reklamos tikslas? Argi ne to norime iš reklamos? Ji turi parodyti Jūsų potencialiems ir esamiems klientams kelią pas Jus.

KODĖL ŠVIEČIANTI?

Gyvename šalyje, kur tamsus paros metas tesiasi labai ilgai. Turime baisiai ilgą rudens ir žiemos sezoną. Tamsa nuo penkiolikos valandų  per parą trunka daugiau nei pusę metų. Jei Jūsų reklama nešviečia, klientai pusę metų jos tiesiog nemato. Tai ko jums reikia yra būtent šviečianti reklama. Šviečianti tūrinė reklama – dar geriau. Klientus ji trauks ne tik šviesa, bet ir įdomia idėja ir forma.

FORMŲ ĮVAIROVĖ

Šviečianti lauko reklama gali būti labai įvairi, pradedant nuo paprastos reklaminės iškabos, apšviestos specialiais šviestuvais, baigiant tūrine šviečiančia reklama, kuri bus jūsų logotipo formos. Tūrinė šviečianti reklama gali būti ir žirafos formos jei tik tai atitinka Jūsų tikslus! Mūsų užduotis – parūpinti Jums tokią šviečiančią reklamą, kokios reikia, kad pritraukti klientą.

Šviesdėžės gamyba susidaro iš kelių etapų. Pirmiausia, mes suprojektuojame formas, atitinkančias Jūsų tikslus. Tuomet išrenkame tinkamiausią šviesdėžės konstrukciją. Pagaminame pačią šviesdėžę ir pritvirtiname Jūsų pasirinktoje vietoje. Kartu pasirūpiname ir visais elektros prievadais, reikalingais, kad šviesdėžė veiktų kaip kelrodė žvaigždė.

PROFESIONALUMAS

Mes žinome, ką darome, todėl tiesiog ateikite arba paskambinkite mums ir papasakokite mums savo šviečiančios reklamos idėją.

Mes pasiūlysime geriausią variantą

  • vizualiai
  • techniškai
  • finansiškai

LEIDIMŲ TVARKYMAS

Jūsų patogumui norime priminti, kad visa šviečianti reklama, kaip ir kitos lauko iškabos turi būti derinamos su miesto architektais. Jei nenorite gaišti laiko iškabos derinimui – patikėkite tai mums. Bet kokios reklamos derinimas reikalauja laiko, taigi planuokite, kad darbai gali trukti nuo 2 dienų iki 2 savaičių ilgiau.

MŪSŲ KONTAKTAI

REKLAMINIAI TENTAI

Iškabos ir reklaminiai stendai