Tentai

  • reklaminių tentų gamyba

Susisiekite dėl šios paslaugos

REKLAMINIŲ TENTŲ GAMYBA

Kokio tik norite dydžio. Kokios tik norite spalvos. Kokios tik norite formos.

  • Tentas ant sienos.
  • Tentas su JÅ«sų reklama sankryžoje.
  • Tentas laukuose. 
  • Tentai stiprÅ«s ir patikimi.

Reklaminis tentas, kaip ir iškabos ar šviečiančios reklamos, turi sudominti klientą ir paskatinti jį užsukti pas Jus į svečius bent jau apsidairyti, pasidomėti Jūsų produktais ar paslaugomis. Tentas kaip ir bet kuri kita lauko reklama turi intriguoti ir sukurti poreikį.  Mes žinome kaip tokį tentą padaryti.

PROJEKTAVIMAS

Tento projektavimo metu, mums svarbu, kad jis ne tik informuotų, bet ir derėtų prie Jūsų pastato. Kūrybingai padaryti tentai dažnai pagerina fasado vaizdą, suteikia jam išbaigtumo. Tokia išbaigta reklama tiesiog glosto akį ir atlieka savo funkciją – kviečia Jūsų klientą užsukti pasidairyti pas Jus.

DIZAINAS IR GAMYBA

Įtikinančių tentų gamybą – patirties ir kūrybiškumo reikalaujanti užduotis. Tentas – medžiaga, reikalaujanti daugiau priežiūros ir rūpesčio, tačiau atsižvelgiant į šią jo techninę savybę galima sukurti žymiai didesnę bei labai įspūdingą reklamą už tą pačią kainą, kurią mokėtumėte už mažesnę išakabą ant skardos ar kitos medžiagos. Mes gaminame tokius tentus jau daugiau nei dešimt metų. Būtent todėl savo tentų gamybą ir turėtumėte patikėti mums. Iš šios medžiagos mes padarysime puikią, Jūsų poreikius atitinkančią reklamą. Tiesiog ateikite arba paskambinkite mums ir išsirinkite kokio tento Jums reikia. Mes pasiūlysime geriausią variantą vizualiai ir, žinoma, finansiškai. (Plačiau apie dizaino paslaugas čia)

LEIDIMŲ TVARKYMAS

Jūsų patogumui norime priminti, kad lauke kabinami tentai, kaip ir visos lauko iškabos turi būti derinamos su miesto architektais. Jei nenorite gaišti laiko iškabos derinimui – patikėkite tai mums. Bet kokios reklamos derinimas reikalauja laiko, taigi planuokite, kad darbai gali trukti nuo 2 dienų iki 2 savaičių ilgiau.

Tentai ant automobilių

Šviečianti reklama

IÅ¡kabos ir reklaminiai stendai

MŪSŲ KONTAKTAI