Logotipai ir ženklai

  • logtipu kurimas

Susisiekite dėl šios paslaugos

LOGOTIPŲ KŪRIMAS

Logotipas yra viena iš svarbiausių įmonės įvaizdžio dalių, todėl turi atspindėti įmonės veiklos specifiką, filosofiją, išsiskirti iš daugelio ir lengvai įsiminti. Vien pažvelgus į logotipą, klientas turi suprasti ką jam galite pasiūlyti ir kaip naudinga bus su Jūmis bendradarbiauti. Profesionaliai suprojektuotas logotipas bus aiškiai suvokiamas visur: tiek ant mažo rašiklio, tiek ant didelio šviečiančio ekrano. Mes Jums tokį logotipą sukursime.

Logotipo kūrimas – įgūdžių ir kūrybiškumo reikalaujantis procesas. Logotipai būna labai įvairūs. Čia fantazijai ribų nėra. Dizaineris, sėdęs kurti logotipo, turi atsižvelgti į daugelį dalykų. Pavyzdžiui, nuo įmonės filosofijos ir vertybių gali priklausyti logotipo spalva ar forma. Ką jau bekalbėti apie įmonės veiklą. Ji logotipe turi būti akivaizdi. Būtent todėl logotipų kūrimas ir yra didžiausia dizainerio svajonė, bet kartu ir išbandymas. Kurdamas šį ženklą, dizaineris turi galimybę prisiliesti prie viso įmonės stiliaus, sujungti į bendrą, estetišką visumą. Štai kodėl logotipai – labai svarbūs. Štai kodėl įmonės logotipas turi būti be priekaištų.

Logotipų kūrimas susidaro iš kelių etapų. Pirmiausia sėdame su Jumis ir kalbamės. Stengiamės suprasti Jūsų verslo sėkmės esmę. Tuomet prie savo drabo sėda dizaineriai ir paruošia Jums kelis logotipų variantus. Jūs išsirenkate patikusį ir tuomet kartu jį tobuliname tol, kol turime nepriekaištingą variantą.

Mūsų kurti logotipai puikuojasi ne vienoje dešimtyje iškabų, tentų ir kitų reklamų, puošia ne vieną įėjimą ir komunikuoja daugybę pozityvių vertybių. Taigi patikėkite mums savo logotipo kūrimą ir mes Jūsų neapvilsime. Tiesiog ateikite arba paskambinkite mums, papasakokite mums savo verslo idėją ir mes jai pritaikysime patį tinkamiausią logotipo dizainą. Mes pasiūlysime geriausią variantą vizualiai, techniškai ir, žinoma, finansiškai.

MŪSŲ KONTAKTAI

DIZAINO PASLAUGOS