Plakatai

  • plakatų maketavimas

Susisiekite dėl šios paslaugos

Plakatai – labai svarbi įvaizdžio dalis. Nesvarbu ar jūs organizuojate renginį, ar siūlote, pristatinėjate produktą arba paslaugą, plakatai – vizualusis pristatymas, atspindi produkto ar paslaugos esmę. Jie turi atkreipti dėmesį, sudominti ir suintriguoti jūsų klientą. Reklaminiai plakatai atkreipia dėmesį ir primena klientui apie jūsų renginį, produktą ar paslaugą. Būtent tokia plakatų spauda mes ir pasirūpinsime.

Mūsų sukurti reklaminiai plakatai gali būti spalvoti, nespalvoti, nuotraukos, grafika, gal net piešti ranka. Toks plakatas tiesiog traukia akį, todėl atlieka savo funkciją – kviečia Jūsų klientą pasidomėti. Jau daugiau nei dešimt metų projektuojame ir užsiimame reklaminių plakatų spauda įvairioms progoms. Žinome, kaip parinkti tinkamus akcentus, spalvas, kaip suintriguoti klientą ir atkreipti jo dėmesį. Reklaminis plakatas – ne tik informacijos šaltinis. Tai – pirmasis įspūdis, dizaino visuma, kviečianti pasidomėti: “O kas gi toliau?”. Mūsų sukurti plakatai kvies iš tolo.

“Reklamos forma” jums gali pasiūlyti išskirtinio dizaino reklaminių plakatų spaudą. Galimi įvairūs formatai, popierius ir tiražai. Jūs sugalvokite, mes pagaminsime. Tiesiog ateikite arba paskambinkite mums ir papasakokite mums savo idėją. Mes pasiūlysime geriausią variantą vizualiai, techniškai ir, žinoma, finansiškai.

Mūsų skaitmeninė spaustuvė dirba greitai ir kokybiškai, taigi užsisakę pas mus savo bukletus, galite būti tikri, kad per trumpą laiką gausite geriausią rezultatą.

MŪSŲ KONTAKTAI

DIZAINO PASLAUGOS

LANKSTINUKŲ GAMYBA

SIENINIAI KALENDORIAI

KITOS SPAUDOS PASLAUGOS