Reklaminiai stendai ir stovai

  • reklaminiai stovai

Susisiekite dėl šios paslaugos

REKLAMINIAI STENDAI – GAMYBA

Stendai turi sudominti ir intriguoti Jūsų klientą. Stendai turi kviesti užeiti.

Gaminame

  • pastatomus ant žemės stendus;
  • stendus, įkasamus į žemę trumpam laikotarpiui;
  • ilgam laikui įbetonuojamus stendus.

Stendų konstrukcijas gaminame iš metalo ir medžio (priklausomai nuo dydžio ir kliento pgeidavimų). Reklaminė dalis gaminama iš skardos, aliuminio, kompozito ar tento. Stendas, pagal poreikį, apklijuojamas plėvele arba dažomas.

REKLAMINIŲ STENDŲ SUDERINIMAS

Stendus, kaip ir visas išorines reklamas privaloma derinti. Priklausomai nuo reklamos vietos ir montavimo būdo, stendus reikia derinti su miesto savivaldybe, policija ir komunalinėmis tarnybomis (jei yra kasinėjimo darbų).

Pagal pageidavimą, mūsų komanda pasirūpina visais derinimo darbais. Iškabos derinimas reikalauja laiko, taigi planuokite, kad darbai gali trukti nuo 2 dienų iki 2 savaičių ilgiau.

KŪRYBA

Kūrybingai padaryti reklaminiai stendai glosto akį, todėl atlieka savo funkciją – kviečia Jūsų klientą užsukti pasidairyti pas Jus, o po to dar ir dar kartą užsukti. Jau daugiau nei dešimt metų projektuojame ir gaminame iškabas įvairioms įstaigoms. Žinome, kaip parinkti tinkamus akcentus, spalvas, kaip suintriguoti klientą ir atkreipti jo dėmesį. Reklaminiai stendai – ne tik informacijos šaltinis. Tai – pirmasis įspūdis, dizaino visuma, kviečianti pasidomėti: “O kas gi toliau?”

Kuriant individualaus dizaino stendą pagal kliento poreikius, dizaino darbai užtrunka nuo 3 iki 6 dienų.

PSICHOLOGIJA

Tai netgi psichologija, paskatinanti klientą ieškoti būtent to, ką Jūs siūlote, o paskui kviečianti sugrįžti dar ir dar kartą. Geri reklaminiai stendai atlieka visas šias funkcijas. Pagal Jūsų poreikius ir aplinką mes pasiūlysime Jums patį geriausią variantą. Tiesiog, ateikite arba paskambinkite mums ir išsirinkite, kokio stendo jums reikia. Mes pasiūlysime Jums geriausią variantą vizualiai, techniškai ir,  žinoma, finansiškai.

Šviečianti reklama

IÅ¡kabos ir reklaminiai stendai

MŪSŲ KONTAKTAI