Vizitinės kortelės

  • vizitinių kortelių gamyba

Susisiekite dėl šios paslaugos

Vizitinių kortelių gamyba

 

O jeigu Jūsų vizitinės kortelės mokėtų kalbėti?

Jei jos neklysdamos, tiksliai ir atidžiai pristatytų Jus, Jums dar nespėjus ištarti nė žodžio?

Mes mokame Jūsų vizitinę kortelę paversti Jūsų ištikimiausiu ir patikimiausiu partneriu.

Begalė patarlių ir posakių akcentuoja, kad pirmas įspūdis – lemiamas. Jūsų vizitinė kortelė neatsiejama nuo pirmo įspūdžio apie jūs. Vizitinės kortelės kuria ir palaiko ne tik Jūsų, bet ir Jūsų įmonės įvaizdį, pristato produktus ir paslaugas bei papasakoja apie kompetencijas ir galimybes. Būtent todėl vizitinės kortelės turi būti estetiškos, stilingos bei originalios. Vizitinė kortelė – viena iš svarbių įmonės ir asmens įvaizdžio dalių, kurią naujas partneris pamato pirmiausia ir pagal kurią Jus prisimena. Maketas turi būti neperkrautas, malonus pažiūrėti ir paliesti, informacija pateikta aiškiai, logiškai išdėstyta.

Pirmasis žingsnis link reprezentatyvios vizitinės kortelės – vizitinės kortelės maketas. Vizitinių kortelių gamyba atliksime pagal Jūsų pateiktą maketą arba sumaketuosime už Jus. Jūsų vizitinė kortelė gali būti su originalia fotonuotrauka, įdomios formos ar įsimintinų spalvų. Vizitinių kortelių gamybą galite užsakyti kartu su fotografavimo, tekstų redagavimo, maketavimo paslaugomis.

Vizitinių kortelių gamyba mums užtrunka porą minučių, nes turime skaitmeninės spaustuve. Galime atspausdinti įvairius, net ir labai nedidelius tiražus. Net jei sugalvotumėte atsispausdinti vieną kortelę skaitmeninės spaustuvės galimybės mums leis Jūsų užsakymą atlikti itin greitai ir kokybiškai. Mes viską atliksime žaibiškai ir gerai. Būtent todėl patikėkite savo vizitinių kortelių spaudą mums – mes žinome, ką darome. Tiesiog ateikite arba paskambinkite mums, papasakokite mums apie savo idėją, o mes Jums padarysime labiausiai Jus reprezentuojantį maketą ir  pasiūlysime geriausią variantą vizualiai, techniškai, ir žinoma, finansiškai.

MŪSŲ KONTAKTAI

DIZAINO PASLAUGOS

LANKSTYNUKŲ GAMYBA

ASMENINIAI KALENDORIAI

KITOS SPAUDOS PASLAUGOS